Save
1/4





Twittany | Food Reviewer
Wilkes-Barre, PA, United States
I post tiktoks of me enjoying food. I like to promote and push new products to my audience.
Packages
All
Instagram
TikTok
1 Instagram Story
$75
I will post one picture of your product on my story and will tag you.
1 TikTok Video (60 Seconds)
$200
I will make one 60-second video of me reviewing and sharing my thoughts on your product. I will share it to my feed and tag you in the caption.
2 TikTok Videos
$400
I will make two tiktoks for your brand and posting them to my feed. One video of me unboxing it and one video of me reviewing, using, and sharing my …See More
Have a different request? Send a Custom Offer